Читай.net     
♦ Происшествия

Оксана Гайвась загинула

Оксана Гайвась загинула

Трагічно загинула Оксана Гайвась - українська актриса, внучка видатного українського архітектора Анатолія Добровольського. Вона загинула перебуваючи в Єгипті.
Віталій Черняховський, головний координатор громадянської кампанії "Форум порятунку Києва" пояснив: "8 березня 2013 року в Єгипті трагічно загинула актриса, художниця Оксана Гайвась, внучка видатного українського архітектора Анатолія Добровольського - головного архітектора Києва в 1950-1955 рр., автора проекту відновлення Хрещатика, аеропорту "Бориспіль", готелю "Москва", Московського мосту".
Прес-служба форуму поділилася новинами: "8 березня Оксана Гайвась, катаючись на квадроциклі в пустелі, впала з машини і вдарилася головою. Після трьох днів перебування в комі, не приходячи у свідомість, Оксана Гайвась померла".
Согалсно офіційної інформації, страхова компанія пояснила, що смерть української туристки не вважається страховим випадком і лікування Оксани Гайвась не було оплачено. За доставку тіла на батьківщину комерційна фірма, яка пов'язана з туристичним оператором, зажадала у матері Оксани Тетяни Добровольської більше 4 тисяч доларів.

Опубликовано: 10.03.2013 22:16

Оксана Гайвась погиблаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia