Читай.net     
♦ Происшествия

Помер генерал СБУ

Помер генерал СБУ

7 березня після тривалої хвороби помер Володимир Рокитський, генерал-полковник у відставці, начальник Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю СБУ, перший заступник глави СБУ. Про це повідомила прес-служба президента України.
Віктор Янукович виразив співчуття родичам Рокитського. У нім, зокрема, говориться: "В пам'яті все тих, з ким працював Володимир Георгійович, він залишиться мудрим і принциповим керівником, вірним товаришем, справжнім професіоналом своєї справи. Він був людиною, яка вірою і правдою служила українській державі і своєму народу".
Народився Володимир Георгійович в Кишиневі 28 травня 1956 року. Його дитинство пройшло у Фастові Київської області. Заступником начальника ГУ по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю СБУ Рокитський став в 2002 році. Через три роки його призначили главою Управління СБУ в Закарпатській області. До 2010 року Рокитський займав цей пост, поки у березні цього року йому не запропонували посаду першого заступника глави СБУ - начальника Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Служби безпеки України. На цій посаді Володимир Георгійович пропрацював з березня 2010 по червень 2012 року. Після червня він прийняв рішення про відставку.
Останньою його справою перед відставкою стала участь в розслідуванні кримінальної справи "дніпропетровських терористів" в квітні 2012 року.

Опубликовано: 07.03.2013 21:36

Скончался генерал СБУВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia