Читай.net     
♦ Происшествия

Мер Сімеїзу (АРК) убитий

Мер Сімеїзу (АРК) убитий

Оголошений план «Перехватв Криму - убивць Кирила Костенко (селищний голова Сімеїзу) шукають, крім іншого, з вертольота. Прокуратура і міліція кажуть, що розробляють кілька версій, серед них є професійна діяльність Костенко. Однопартійці з Партії регіонів обіцяють підтримку сім'ї померлого, у Кирила було п ’ ятеро дітей.
Зоя Олександрівна Родіонова(місцевий двірник) згадує: «Як завжди, прибрала автостоянку до приїзду селищного голови. Постріли почула, коли була за кутом адмінбудівлі, нарахувала вісім. Вийти побоялася, і тільки почули гуркіт двигуна - кинулася до джипа Кирила Костенко. Побачила, як їде машина, яка з'явилася на стоянці за кілька хвилин до того... ...Машина з тонованим склом стояла, все тихо. Як тільки ми, двірники, пішли, протягом 1,5 хвилин все сталося. Ми підбігли, вже дверцята машини була відкрита, на лобовому склі три ось такі дірки. На двері машини - теж діри. Він лежав, скорчившись, одна рука у вікні - теж прострелена».
Сорокалітнього мера розстріляли з автомата невідомі злочинці. До місця події виїхала бригада слідчих і керівництво міліції. Через 2 години з'явилася інформація - автомобіль зловмисників зі зброєю виявили спаленим на деякій відстані від місця злочину.
Прес – секретар УМВС Криму Ольга Кондрашова розповіла: «Незабаром у районі гори Кішка був знайдений автомобіль ВАЗ-2101, він горів. Можна вважати, що при огляді було знайдено автоматичну зброю, яке, імовірно, могло бути засобом скоєння злочину».
Михайло Слепанов, начальник УМВС АРК пояснив щодо прорабатываемых версій: «У тому числі - професійна діяльність. Інші версії ми сядемо, проаналізуємо те, що у нас на сьогодні є».
Прокурор АРК В'ячеслав Павлов сказав: «Це одна з версій, ми будемо відпрацьовувати. Теж цю версію, що людина за родом своєї роботи - розумієте, могли бути якісь професійні конфлікти на ґрунті рішень, які приймалися, якісь скарги».
Правоохоронні органи Криму порушили кримінальну справу - «умисне вбивство». На даному етапі триває слідство.

Опубликовано: 26.02.2013 23:37

Мэр Симеиза (АРК) убитВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia