Читай.net     
♦ Происшествия

Новий український наркотик

Новий український наркотик

Якщо діти захоплюються чимось, то це перетворюється на масове захоплення. І не кожне захоплення корисне, а навіть навпаки. Страшний вплив на дитячі незміцнілі організми має небезпечна гра "Собачий кайф". Суть в тому, що дитина присідає, після чого його хтось душить шарфом або мотузком до певного стану, або дитина сама себе душить і впадає в стан ейфорії.
Багато підлітків, що не набули ще інстинкту самозбереження, пробують грати в цю гру самостійно, що призводить до смертельних результатів. Причому, починають це робити після того, як надивляться відео і рекомендації в інтернеті. Василь Костицький, голова Національної комісії з питань захисту суспільної моралі, заявив, що тільки в Черкаській області загинуло 12 дітей від цієї гри. У міліційних зведеннях такі випадки трактуються, як самогубство. Хоча батьки упевнені, що накласти на себе руки їх діти не могли.
Костицький заявив, що проявив ініціативу і звернувся в МВС. Там йому пообіцяли блокувати небезпечне для життя відеоролики, яких в інтернеті величезна множина. Батьки упевнені, що давно потрібно було це робити, тому що дитячі смерті не закінчуються.
Українські підлітки бурхливо обговорюють цю гру на форумах. Один підліток описав так: "Коли робиш це, то це кайф. Але наслідки не дуже - один мій друг зі сходів впав". Інший 13-річний хлопчик написав: "Страшна річ, як наркотик. Затягує, по собі знаю".

Опубликовано: 23.02.2013 16:39

Новый украинский наркотикВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia