Читай.net     
♦ Происшествия

Розумний маріупольський шахрай

Розумний маріупольський шахрай

25-річний маріуполєць зміг обвести навколо пальця не один десяток жителів України. Не виходячи з будинку, він зміг виманити у людей гроші, вправно ховаючись від відплати.
Шахрай використав просту схему: на сайтах інтернет-магазинів розміщував оголошення про продажі того або іншого товару, умовляв покупців на передоплату і брав з них повну вартість. Причому, люди дійсно вірили і чекали деякий час свою купівлю, а вже потім починали дзвонити в правоохоронні органи. Заявки молодій людині поступали з різних куточків країни : з Львова, Криму, Івано-Франківська, Луганська і так далі. Коли правоохоронці дізналися, якими сумами ділків шахрай, то були дуже здивовані.
До речі, у хлопця був відмінний акторський талант: йому вправно вдавалося умовляти людей на стовідсоткову передоплату, легко входити в довіру і консультувати по тому або іншому товару. Але вічно обманювати людей не дозволила наша доблесна міліція.
Розумно з боку шахрая і те, що він постарався себе узабезпечити на випадок викриття. Він умовив свого друга, щоб той у банку відкрив рахунок на своє ім'я нібито для збору коштів хворому батьку шахрая. Обдурений друг повірив в те, що закордонні спонсори повинні переказати кошти на цю картку на уявну операцію.
Маріупольські правоохоронці попереджають: ніколи не погоджуйтеся на повну передоплату при купівлі товару або послуги. І обов'язково читайте відгуки про продавців на сайтах.

Опубликовано: 21.02.2013 20:37

Умный мариупольский мошенникВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia