Читай.net     
♦ Происшествия

Чи то суїцид, чи то злочин

Чи то суїцид, чи то злочин

У чергову частину міліції Калінінського району поступив тривожний дзвінок про те, що в одному з п'ятиповерхових будинків по бульвару Шевченка відбувається самогубство. До місця події була спрямована група у складі двох дільничних інспекторів. Вони побачили, що з вікна на четвертому поверсі звисає саморобний мотузок. За словами двірника, який і дзвонив в міліцію, по мотузку злізла дівчина, а у цей момент з квартири доносилися крики про допомогу. Дільничні зрозуміли, що це не було суїцидом.
Правоохоронці піднялися в квартиру, де виявили хазяйку квартири, 27-річну дівчину, прив'язану до батареї. Нещасна розповіла, що прийшла додому в той самий момент, коли її "благовірний" чоловік розважався з молодою незнайомою особою. Зав'язався скандал, і чоловік вирішив піти з квартири, залишивши жінок наодинці. Новоспечена коханка вже мала за плечима досвід злочинів (вона була засуджена за крадіжку із зломом), тому вирішила діяти. Схопивши вазу, вона ударила нею дружину по голові і прив'язала без свідомості до батареї. Потім швиденько прихопила з будинку мобільні телефони, цінний годинник і по мотузку злізла вниз.
Двірник запам'ятав обличчя незнайомки, тому правоохоронцям не склало труднощів знайти її за гарячими слідами. Зловмисниця була затримана біля кіоску, де намагалася продати чуже майно. Порушена кримінальна справа по статті 187 ч.1 "Розбій", передбачаюче позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Опубликовано: 20.02.2013 18:57

То ли суицид, то ли преступлениеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia