Читай.net     
♦ Происшествия

Маніяк в столиці

Маніяк в столиці

Міліція затверджує одно, а факти говорять про зворотний. По Києву (зокрема, по району Троєщіни) ходять чутки про те, що з'явився маніяк, вбивця і насильник, який очікує своїх жертв у ринків, магазинів і супермаркетів. Але правоохоронці наполегливо твердять, що говорити про серійність злочинів не можна. І якщо в народі рахунок жертв вже наближається до п'ятірки, то в міліції спростовують цю цифру і говорять про одну жертву. Киянка Ірина :
- Страшно вже ходити по своєму району. Поки мене не було удома, приходила до мами міліція. Співробітники показували фото передбачуваного маніяка і вбивці. І сказали, що на його рахунку вже чотири жертви. Одна жінка увечері вирішила збігати до супермаркету за хлібом, недалеко від будинку, але не повернулася. Чоловік виявив її мертвою біля маркету. Інша жінка з роботи возращалась уранці, так її убили у ринку "Фестивальний", а перед цим згвалтували. Я сама бачила, як по району ходять міліційні патрулі і запитують документи у усіх підозрілих осіб.
Звернення в міліцію підтвердило інформацію про те, що насильник і вбивця все ж існує. Ігор Михалко, начальник ЦОС київській міліції:
- Деяка жінка близько 3 годин ночі відправилася в нічний магазин за спиртним і не повернулася. Її побили і убили. У іншому випадку був убитий таксист. І обидва випадки між собою не пов'язані, тому ми не говоримо про серійність. Підозрювані розшукуються, кримінальні справи порушені.

Опубликовано: 16.02.2013 19:15

Маньяк в столицеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia