Читай.net     
♦ Происшествия

Граната на дорозі Черкас

Граната на дорозі Черкас

Сьогодні, 13 лютого, в 11-25 в Сосновський районний відділ міліції Черкас поступив тривожний дзвінок від чоловіка, який повідомив, що наїхав колесом на підозрілий об'єкт. Виїжджаючи з майданчика торгового центру "Хрещатик Сіті", він відчув, що під колесо потрапив твердий предмет. Вилізши з машини, чоловік заглянув подивитися, що потрапило, і остовпів - на дорозі лежала звичайнісінька граната Ф- 1! Тоді він терміново почав дзвонити в міліцію.
Черговий, що отримав дзвінок, екстрено викликав на місце події вибухотехніков, слідчо-оперативну бригаду, швидку допомогу, експертів-криміналістів і співробітників МНС. Все дружно прибутку на місце і почали діяти. З прилеглої території були евакуйовані усі автомобілі і люди, небезпечна зона була оточена співробітниками міліції, а рух був заборонений. На підставі висновків фахівців про те, що знахідка смертельно небезпечна для оточення, було прийнято рішення: гранату не вивозити на полігон, а висаджувати в повітря за місцем. У розпорядженні піротехніків було усе необхідне устаткування, яке дозволяє знешкоджувати небезпечні речі, не завдаючи шкоди оточенню.
Граната була вилучена з величезною обережністю і поміщена в герметичний контейнер, після чого підірвана. Піротехніки і правоохоронці з честю впоралися із завданням: загроза була ліквідована, а рух пішоходів і транспорту відновлений. Тепер залишається з'ясувати - хто втрачає або підкидає такі "іграшки".

Опубликовано: 13.02.2013 19:01

Граната на дороге ЧеркассВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia