Читай.net     
♦ Происшествия

У Одесі ЧП

У Одесі ЧП

У центрі Одеси по вулиці Преображенськой сталося ЧП. Серед біла дня рухнуло дерево на автомобіль з людьми. На щастя, усі пасажири і водій живі.
Три години дня, квартал між Щепкіна і Софіївською. Проїзд перекрили унаслідок ЧП, що сталося: на того, що проїжджає по дорозі "Деу Сенс" рухнула багаторічна акація. За словами кореспондента Олександра Полуєва, що прибув на місце події, жоден з пасажирів в автомобілі не постраждав. Водій взагалі народився в "сорочці". Його витягнули через задні двері і відправили на обстеження в лікарню. Друзі постраждалого водія рахують дивом той факт, що ніхто не загинув. Водій, звичайно, отримав травми, але його життя поза небезпекою, з ним можна спілкуватися по телефону, хоча в палату доки нікого не пускають - дають можливість потерпілому відпочити від стресу.
На місце падіння дерева прибула бригада робітників. Вони обстежували ствол і констатували, що дерево було абсолютно здоровим. Ймовірно, що не витримала коренева система ваги розмокшої деревини.
Розпиляли велику частину дерева робітники досить швидко, контактний кабель був вивільнений. Але ось стягнути сам ствол із спотвореного автомобіля доки не виходить. Без підйомного крану проблематично зрушити масивний ствол. В результаті події по вулиці Преображенськой припинився рух трамваїв. Робітники обіцяють ліквідовувати наслідки ЧП в самі найкоротші терміни.

Опубликовано: 18.01.2013 21:40

В Одессе ЧПВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia