Читай.net     
♦ Происшествия

Самотня жінка шукає…

Самотня жінка шукає…

30-річна мешканка Тернополя потрапила в неприємну історію завдяки своїй довірливості. На телеканалі вона побачила рядок, що біжить, з оголошенням чоловіка про те, що він шукає даму серця. Наша героїня вирішила, що це її доля і відправила СМС на номер, вказаний в телепередачі. Наступного дня чоловік їй подзвонив і представився Олександром. За декілька днів чоловік зачарував жінку, а потім попросив, щоб вона вислала йому фотографію першої сторінки свого паспорта. Нібито Саша родом з Чечні, а там прийнято вважати справжньою жінкою ту, що не боїться показати свою щирість.
Жінка переслала фото, і Саша залишився задоволений. Через пару тижнів він придумав нове "завдання": нехай Галя вишле йому гроші на рахунок в розмірі… 17 тисяч доларів. При цьому він стверджував, що знімати їх з рахунку не буде, а вишле їх назад. Але їх пересилка означатиме, що жінка йому довіряє. І тоді Саша пообіцяв одружуватися на ній і носити на руках до кінця днів. У зворотному випадку, пообіцяв, що її знайдуть його чеченські друзі і розправляться з нею.
Після того, як 17 тисяч канули в небуття, Саша зажадав ще 13, але у жінки не залишилося ні копійки з накопичень, які вона збирала по крихітках на нову квартиру для себе і сина. І ось тепер вона злякалася за себе і рідних і кинулася в міліцію по допомогу.
Як виявилося, шахраєм виявився українець, що відбуває 10-річний термін за розбій і грабіж. Через знайомих він попросив зняти гроші з рахунку і розіслати по різних регіонах країни.

Опубликовано: 26.09.2012 19:35

Одинокая женщина ищет…Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia