Читай.net     
♦ Происшествия

Вкрав - випив - в стовп!

Вкрав - випив - в стовп!


У Сумах сталася дорожньо-транспортна подія, яка благополучно завершилася для водія, але не дуже радісно для справжнього власника дорогого автомобіля. П'яний молодий чоловік викрав дорогий автомобіль "Лексус" у свого боса і вирішив прокотитися з вітерцем. Але через п'ятсот метрів врізався у бетонний стовп. Вилізши з розбитої машини цілим і неушкодженим, чоловік відчув сильну втому і вирішив відправитися спати.
Про це розповіла прес-служба Сумського району. Правоохоронці відразу вийшли на слід зловмисника, і знайшли місцевого "гонщика" Романа у нього удома. Хлопець спокійно спав, не чекаючи приходу міліції. Його затримали і змусили надати свідчення. Як з'ясувалося, хлопець за свої короткі 36 років вже встиг 16 з них витратити на в'язницю. Заробляв він крадіжками і грабежом. Останній термін він відсидів нещодавно і вирішив заробляти тим, що допомагав людям по господарству. Таким чином, він потрапив у будинок власника дорогого "Лексуса".
Випивши спиртного, чоловік вирішив обкрасти свого працедавця. Полазивши по будинку, злочинець не виявив нічого пристойного, за його словами, а ось про автомобіль він пам'ятав увесь час. Як заявив "викрадач", йому дуже хотілося покрасуватися перед односельцями на дорогому і модному авто. Машину злодій завів, виїхав на ній і через півтисячі метрів ударився в стовп. Спрацювала подушка безпеки, і неушкоджений злодій відправився геть, залишивши машину на дорозі.

Опубликовано: 28.08.2012 20:57

Украл – выпил – в столб!Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia