Читай.net     
♦ Происшествия

Смерть немовляти

Смерть немовляти
У Донецьку сталася трагедія. Помер п'ятимісячний малюк. Помер від виснаження крайньої міри. Якщо свідки заглянули в коляску хоч трохи раніше, дитину ще вдалося б врятувати. Але п'ятимісячну Настю раніше не виносили гуляти, і сусіди її не бачили. Тривога почалася, коли одна з сусідок вирішила подивитися уперше на дитину і прийшла в жах: в колясці лежало тільце, що складається з кісток і шкіри. Та ж сусідка викликала швидку, і малятко доставили в реанімацію. Але було пізно.
Лікарі констатували у малятка дефіцит маси тіла третьої міри. У органах дитини вже сталися безповоротні зміни, несумісні з життям. По приблизній нормі дівчинка повинна була важити кілограмів 7, але важила всього 3. Проте батьки ніколи не зверталися до медиків по допомогу. Співробітники поліклініки сім'ю не відвідували, за що тепер відповідають перед Міністерством охорони здоров'я за халатність.
Батьки пояснили, що у дитини не засвоювалася їжа, хоча лікарі запевнили - перед смертю дівчинка охоче смоктала пляшку. У дівчинки навіть не було свідоцтва про народження. Але батьки запевняли, що піклувалися про дівчинку щосили.
Опитавши сусідів, стало ясно, що у мами Насті є відхилення в психіці. 28-річна жінка здається сусідам байдужою до всього. Батько дитини в приватній бесіді повідомив, що у них в сім'ї немає грошей, а просити їх він соромиться. Чомусь думка про те, щоб піти і запрацювати, у фізично здорового мужика не виникла.

Опубликовано: 23.08.2012 21:35

Смерть младенцаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia