Читай.net     
♦ Происшествия

Скоїв злочин - признався - утік

Скоїв злочин - признався - утік

У Кіровограді скоєний злочин, винуватець якого сам викликав міліцію, але до її приїзду утік з місця події.
Уранці рано в Кіровський відділ міліції поступив дзвінок від невідомого про те, що за такою адресою знаходиться чоловік з ножовими пораненнями. Називати чоловік себе відмовився, більше ніяких подробиць не повідомив і кинув трубку. Правоохоронці швидко прибули за вказаною по телефону адресою і виявили там двох чоловіків, один з яких був в різаних ранах руки і грудної клітки, а також з гематомою на обличчі. Чоловіки, які виявилися братами, були шоковані побаченими на порозі міліціонерами. Вони нікого не викликали, більше того, здоровий брат надавав в міру можливості допомогу пораненому 52-річному братові.
Машина швидкої допомоги доставила пораненого в лікарню, де після закінчення деякого часу правоохоронцям вдалося допитати травмованого. З'ясувалося, що деякий час в квартирі братів мешкав товариш одного з них - 29-річний чоловік. Він посварився з дружиною, та його вигнала з будинку, і йому довелося шукати тимчасовий притулок у друга. Того вечора чоловіки випивали і під парами алкоголю посварилися. Квартирант схопив ніж із столу і наніс хазяїну рани, після чого опам'ятався і став дзвонити в міліцію. Але чекати він її не збирався і втік.
Далеко п'яному чоловікові втекти не вийшло. Правоохоронці виявили його сплячим в одному з гаражів недалеко від місця злочину.

Опубликовано: 17.08.2012 23:13

Совершил преступление – признался – удралВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia