Читай.net     
♦ Происшествия

Шокуюча декларація Заступника керівника Державної екологічної інспекції у Харківській області

Шокуюча декларація Заступника керівника Державної екологічної інспекції у Харківській області

Заступник керівника Державної екологічної інспекції у Харківській області Антон Шевченко придбав ще одну земельну ділянку та паркомісце в елітному будинку

Про це йдеться у повідомлені про суттєві зміни до декларації чиновника, яке опубліковане в Єдиному державному реєстрі декларацій.

За 280 тис. грн чиновник придбав місце для парковки автомобіля у будинку по вул. Отакара Яроша, 22. Вартість паркомісця – це зарплата чиновника за три роки, пише Корупція.Інфо

Іншої нерухомості особисто у Шевченко, за даними реєстру, немає, але в листопаді 2016 року йому подарували квартиру площею 113 кв. м. на проспекті Науки.

Крім того, він придбав земельну ділянку площею 0,12 га у садівничому господарстві «Пролісок 69» на території Малоданилівської селищної ради.

При цьому доходи чиновника у 2016 році складалися із зарплати за основним місцем роботи (87,7 тис. грн) і продажу автівки – 300 тис. грн.

У декларації за 2015 рік Шевченко вказав, що йому належить лише автомобіль «Део Ланос», який також вказаний й в декларації 2016 року. «Тож неясно, що за автівка була продана й чому вона не була задекларована минулого року», – зазначили в «ХАЦ».

Крім того, в декларації з’явився автомобіль «Ауді А 6» 2013 року випуску. Вартість такої автівки на ринку становить приблизно 30 тис. доларів. Шевченко вказав, що отримав права власності на неї у 2014 році, але в декларації за 2015 рік її також не має.

Екоінспектор також задекларував 50 тис. доларів готівки.

Зокрема, Шевченко володіє двома квартирами у Солоницівці (37 кв.м та 70,5 кв.м), квартирою в Харкові (113,7 кв.м), офісом у Харкові (28,6 кв.м), гаражем у Солоницівці (25,2 кв.м).

При цьому Шевченко має велику кількість земельних ділянок: у Бабаях Харківського району (10 соток), дві ділянки по 10 соток у Печенігах, у Мартовій поблизу Печенізького водосховища (2 га), у Черкаській Лозовій під Харковом (майже 16 соток), три ділянки в Руській Лозовій (2 га, дві ділянки по 10 соток кожна), у Дергачах під Харковом (1,34 га), дві ділянки в Малій Данилівці під Харковом (по 12 соток кожна).

Дружина Шевченка володіє квартирою в Солоницівці (49,1 кв.м), офісом у Богодухові Харківської області (75,1 кв.м) та двома земельними ділянками у Боровій Харківської області загальною площею майже 25 соток.
 

Опубликовано: 20.03.2017 23:23Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia