Читай.net     
♦ Происшествия

Лікар зі Львівщини вчиняв страшні злочини

Лікар зі Львівщини вчиняв страшні злочини

Лікар-психіатр за гроші допомагав проходити медогляди і видавав потрібні довідки.

Як стало відомо з неофіційних джерел, йдеться про медика Трускавецької міської лікарні.

«Лікаря затримали у службовому кабінеті під час одержання неправомірної вигоди в сумі 200 доларів США, – повідомляє відділ комунікації ГУ НП Львівщини.

– За погодження медичної карти для отримання спеціального дозволу та видачу сертифікатів нарколога і психіатра», пише Корупція. Інфо

А передувала цій події така історія. Чоловік мав намір придбати зброю й звернувся до медика по документи про те, що він не перебуває на обліку у психіатра і є здоровим.

Лікар у такому випадку має провести медогляд і зробити відповідний запис у медичній карті, після чого видати два сертифікати, потрібні для отримання дозволів на зброю.

Але медик, виявляється, захотів грошей, ще й немалих. Це й стало приводом для звернення до правоохоронців.

«Наразі встановлюємо можливу причетність цього лікаря до вимагання і одержання неправомірної вигоди за сприяння в аналогічних питання, – зазначає Михайло Тесля, заступник начальника відділу Управління захисту економіки області.

– Є журнал, де зареєстровано, скільки він протягом року видав таких сертифікатів. Інформацію опрацьовуємо. Можливо, будуть й інші факти.

У цьому випадку особа сама до нас звернулася, бо в масштабах району сума хабаря була дуже вже велика – 200 доларів».

Лікаря затримали як особу, котру застали під час скоєння тяжкого чи особливо тяжкого злочину (відповідно до статті 208 КПК України, на 72 години).

А в подальшому суд обрав хабарникові міру запобіжного заходу – тримання під вартою і як альтернативу – 64 тисячі гривень застави, яку затриманий сплатив.
 

Опубликовано: 07.03.2017 00:06

Таємниця смерті СталінаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia