Читай.net     
♦ Высокие технологии

Облікові записи Facebook під загрозою

Облікові записи Facebook під загрозою
Один з дослідників комп'ютерних технологій поділився у своєму блозі інформацію про те, що він відкрив невідому раніше технологію, яка дозволяє розкривати і користуватися чужими обліковими записами користувачів в соціальній мережі Facebook. За словами Джеймса Мартиндейла (James Martindale), йому без зусиль вдалося увійти в чужі акаунти на сторінках Facebook. Він не вдавався до якихось хитромудрою програмами, а просто скористався уразливістю, яку ні користувачі, ні служба безпеки ФБ не поспішають усувати.

Йдеться про перехоплення способів управління сторонньої обліковим записом в мережі Facebook, що виявилося можливим при виконанні відновних кроків по відновленню роботи аккаунта і попереднього телефонного номера його власника. Однією з помилок конфіденційності та безпеки роботи в мережі, є факт прив'язки старих телефонних номерів, які більш не належать власникам облікових записів, до акаунтів Facebook.

Іншими словами, новий власник телефонного номера отримує безперешкодний доступ до входу в аккаунт попереднього власника. При цьому соцмережа, навіть, чи не запросить пароль. Більш того, новий власник номера має можливість поставити свій пароль. Дослідник поділився своїм відкриттям для того, щоб продемонструвати вразливість популярного ресурсу і закликати розробників ФБ якнайшвидше відреагувати на таку критичну ситуацію, а користувачів бути максимально пильними зі своїми особистими даними.

Однак, на подив Джеймса Мартиндейла, який зв'язався з командою соцмережі, розробники Facebook відмахнулися від його відкриття, заявивши, що не вважають цю проблему багом. Оскільки до питання підключилися представники ЗМІ, можливо, команді ФБ доведеться знайти вихід із захисту прав користувачів.

Опубликовано: 27.07.2017 23:17

Учетные записи Facebook под угрозойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: