Читай.net     
♦ Высокие технологии

Секрети для спрощення роботи інтернет технологій

Секрети для спрощення роботи інтернет технологій
Експерти, які займаються вивченням технологічних новинок, створених людством для полегшення повсякденного життя, склали список, який, на їхню думку, виявився найбільш корисним. Йдеться, головним чином, про спрощення користуванням персональним комп'ютером, який є практично у кожного громадянина країн пострадянського простору.

Особливою увагою експерти відзначили ряд додатків, різних інтернет порталів, розширень для популярних браузерів, а також, спеціалізовані секрети, які значно економлять час комп'ютерних користувачів. Наприклад, для того, щоб хакери не змогли зламати пароль, який необхідний для кожного електронного ящика, особистого кабінету, входу на сторінку в соціальних мережах та інших цілей при роботі в Інтернеті, секретний код треба обов'язково вводити літерами латинського алфавіту.

Для того щоб виключити помилки в тексті великого обсягу, на допомогу прийде ресурс «Google Перекладача», куди копіюється документ і для перевірки необхідно уважно вслухатися. За допомогою сервісу «Главред», в текстовому документі можна виключити граматичні похибки. Для того, щоб закрити доступ третіх осіб до даних на своєму iPhone, допоможе програма Siri, з її допомогою запускається екран мобільного телефону і можна дати комусь зателефонувати, але не більше: для сторонньої людини доступ до інших функцій, включаючи перегляд вмісту телефону, буде закритий. Що стосується тривалості експлуатації батареї ноутбука, то заряд до вісімдесяти відсотків гарантовано позитивно впливає на термін служби.

Опубликовано: 04.07.2017 23:24

Секреты для упрощения работы интернет технологийВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: