Читай.net     
♦ Высокие технологии

У найближчі шість років розлучитися в Україні буде не так-то просто

У найближчі шість років розлучитися в Україні буде не так-то просто
Українські суди відчувають серйозний дефіцит кадрів. Через це люди місяцями не можуть дочекатися рішень по розділу майна або виплати аліментів. У судах брак вільних рук пов'язують з витратами судової реформи, а експерти говорять, що це може розтягнутися на найближчі шість років, пишуть Вести.

За словами юристів, в умовах кадрового голоду суди приділяють більше уваги кримінальних справах, а цивільні розглядають за залишковим принципом.

«Наприклад, якщо люди подають на розлучення, за регламентом перше засідання має бути призначено в 10-денний термін. Але за фактом люди можуть чекати цього 2-3 місяці, а то й півроку », - говорить керівник Харківського офісу юридичної фірми« Ільяшев і Партнери »Ірина Кузіна.

За її словами, зменшення кількості суддів помітно неозброєним оком: «Так, в Червонозаводському райсуді Харкова залишилися працювати сім суддів з 11. І це центральний район Харкова, в зоні обслуговування суду - прокуратура області. Навантаження на слідчих суддів подвійна, і спостерігається та ж сама ситуація: якщо у кримінальних справах намагаються з якоюсь періодичністю призначати засідання, то з цивільними справами біда ».

Опубликовано: 14.03.2017 22:16

В ближайшие шесть лет развестись в Украине будет не так-то простоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia