Читай.net     
♦ Высокие технологии

При появі 5G кабельні підключення зникнуть

При появі 5G кабельні підключення зникнуть
Мобільний зв'язок в Україні і у світі в цілому може кардинально змінитися впродовж найближчих п'яти років. Основною тенденцією таких змін стало зростання об'єму передаваної інформації через мережі мобільних операторів. Ще п'ять років тому об'єм голосового трафіку був всього в два рази нижче, ніж дата-трафік. Пройшло п'ять років і все кардинально змінилося. Після того, як мобільні оператори стали будувати мережі LTE і 3G, об'єми дата-трафіка тільки ростимуть. Причому він на 75% складається з відео.
Варто відмітити, що відеоконтент займає левову частку в дата-трафіку, завдяки щорічному удосконаленню сучасних гаджетів. Власники смартфонів вважають за краще дивитися і зкачувати відео, а також обмінюватися відео у більш високому розрешінні.
Соціальні мережі стали другим джерелом за об'ємом трафіку, оскільки їх доля склала 15 відсотків і в подальші декілька років істотно не зміниться.
Активному абонентові Східної і Центральної Європи треба приблизно 2 Гб в місяць. Серед українців аналогічний показник дорівнює 1,5 Гб. Ринок мобільного зв'язку в Україні приблизно схожий з центрально-європейським, тому через п'ять років активному абонентові вже знадобиться близько 6 Гб даних вмісяць.
Технології мобільного зв'язку в подальші п'ять років настільки мінятимуться, що це стане світовим трендом. Так, цього року завантаження даних через мобільну мережу 5G була рекордною і склала трохи більше 25 ГБт/сек. Минулого року цей показник був рівний усього лише 3 ГБт/сек.
Користувачі зможуть відчути переваги 5G в тому, що пристрою знадобиться значно менше енергії, щоб передавати дані. Крім того, з появою 5G мобільнs мережs взаємодіятимуть з Wi - Fi, що виключить потребу в кабельних підключеннях за їх непотрібністю.

Опубликовано: 19.04.2016 19:44

При появлении 5G кабельные подключения исчезнутВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia