Читай.net     
♦ Высокие технологии

Компанія Apple відмітила свій ювілей

Компанія Apple відмітила свій ювілей
В п'ятницю компанія Apple відмітила свій сорокарічний ювілей. За словами віце-президента компанії, Apple, як і раніше, готова міняти світ. На перших етапах існування цієї компанії її засновники навіть не могли уявити яких масштабів зможе досягти їх проект. При цьому, він підкреслив, що первинним завданням компанії залишається висока якість продукції. І заслуга цього питання зараз належить головному управляючому Тіму Куку.
Свою роботу компанія почала з продажів найпростіших комп'ютерних систем. А зараз це одна з самих найбільших компаній у світі, капіталізація якої досягла шестисот мільярдів. Лінійка продукції Apple складається з настільних комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів, які користуються високою популярністю серед користувачів. Мережа магазинів компанії розміщена у вісімнадцяти країнах і представлена 480-ми магазинами. Минулого року чистий прибуток компанії досяг більше, ніж 53 мільярдів доларів. І більше мільярда пристроїв від Apple знаходиться у користувачів по всьомусвіту.
Успіхом компанія вдячна її прагненню до створення принципово нових продуктів. І робила це компанія набагато частіше за своїх конкурентів.
Останнім часом фахівці компанії планують розвивати свою діяльність в абсолютно нових галузях, що насправді може змінити наш світ. Проте, що саме планує Apple нікому не відомий, оскільки компанія завжди тримала свої плани в найсуворішій таємниці.
Минулого тижня компанією були представлені новітні моделі смартфонів і планшетів. Так iPhone був представлений зменшеною версією з діагоналлю на чотири дюйми. При цьому в компанії стверджують, що вони зараз знаходяться в середині шляху до нового знаменного моменту їх діяльності.

Опубликовано: 02.04.2016 20:57

Компания Appleотметила свой юбилейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia