Читай.net     
♦ Высокие технологии

Гаджет для здоров'я

Гаджет для здоров'я


Компанія Samsung вирішила подбати про здоров'я своїх покупців, тому Samsung Galaxy S5 був оснащений оптичним датчиком , що стежить за тиском. Кілька секунд потрібно на те , щоб визначити показники свого організму: на тиловій стороні праворуч від фотоспалаху знаходиться вікно сканера , до якого слід притиснути палець. Пристрій зчитує пульс і становить картину хвильового кардіорітма . До речі , примітно , що пристрій можна без труднощів перетворити на пульсометр і переконатися в цьому можна , подивившись рекламний відеоролик від Macmixing .
Але датчик серцевого ритму в Samsung Galaxy S5 є тільки рекламним ходом компанії. Насправді є пристрої , які справляються з подібним завданням нітрохи не гірше: і смартфон попереднього покоління Galaxy S4 , і iPhone 5s виміряють пульс також швидко , чітко і точно. І замість окремого датчика може використовуватися вбудована камера в гаджет .
Випробування Samsung Galaxy S5 проходило за допомогою програми Runtastic Heart Rate PRO , яке легко перетворить будь iPhone в персональний пульсометр. Щоб отримати достовірний результат , смартфон необхідно зафіксувати на абсолютно рівній поверхні , а самому прикласти палець на об'єктив вбудованої камери. Протягом декількох секунд треба зберігати цілковитий спокій , щоб результат вийшов якомога більш точним. В результаті ви отримаєте свою частоту серцевого ритму.

Опубликовано: 09.04.2014 19:06

Гаджет для здоровьяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: