Читай.net     
♦ Высокие технологии

Контрастні знімки на Instagram

Контрастні знімки на Instagram

10 березня, в понеділок, вийшло нове оновлення для соціальної мережі Instagram . Його особливість полягає в тому , що в додатку , яке призначене для обміну відеороликами та фотографіями , додалася відмінна функція - регулювання контрастності знімків.
Ця функція входить до складу інструменту під назвою Lux , який служить для автоматичного «поліпшення» фотографій. Тепер у вкладці Lux (вкладка позначена іконкою - «сонцем») відображається повзунок , який можна пересувати, щоб змінювати контрастність фото . Повзунок переміщається в два крайніх положення : вліво - щоб понизити контрастність знімка , вправо - щоб виділити на знімку окремі деталі через підвищення контрастності. Ця функція працює з усіма фільтрами , наявними на Instagram , а їх чимало - 19. Користувачі , першими протестували новинку додатки, відгукуються про неї , як про функціонуючу, зручну і корисну. Адже не завжди якість завантажуючий фотографії буває хорошим, а програма допоможе поліпшити хоча б контрастність.
Управління контрастністю доступно поки тільки в додатку Instagram для операційної системи iOS . Розробники поки не уточнюють , чи планується в майбутньому додати її в версії програми для платформ Android і Windows Phone.
Нагадуємо , що Instagram - це одна з популярних сервісів в мобільному варіанті. Приблизна кількість відвідувачів щомісяця складає близько 150 млн. користувачів.

Опубликовано: 18.03.2014 20:10

Контрастные снимки на InstagramВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: