Читай.net     
♦ Высокие технологии

Прошивка доступна

Прошивка доступна

Вчора стала доступна для більшості апаратів нова версія легендарної AOSP - based прошивки CyanogenMod 11 Snapshot M3 (Android 4.4.2) .
Офіційна версія Snapshot є проміжною зборкою, виконаної живими членами команди програмістів вручну на основі останніх стабільних фрагментів коду прошивки CyanogenMod за поточний місяць (саме тому в кодуванні присутня буква М). Такі збірки вигідно відрізняються від версій Nightly , які збираються автоматично скриптом з початкових кодів прошивки майже щоночі. Саме тому збірки Snapshot вважаються більш стабільними , оскільки в них не потрапляють експериментальні та неперевірені зміни коду прошивки. Звичайно , це не стабільна версія і навіть не бета , але практика показує , що складанням Snapshot в більшості випадків можна спокійно користуватися як щоденної прошивки для основного смартфона або планшета без особливої небезпеки у вигляді нестабільної роботи , гальм і багів. Крім того , в збірках Snapshot повністю відсутні або зведені до мінімуму випадки вильоту додатків через помилки коду прошивки.
Завантажити файл прошивки CyanogenMod 11 Snapshot M3 для вашого пристрою у форматі zip для установки через кастомні recovery можна з офіційного репозиторію проекту CyanogenMod . При першій установці не забувайте , що вам необхідно буде встановити пакет Google Apps для Android 4.4 . окремо після установки прошивки.

Опубликовано: 11.02.2014 20:20

Прошивка доступнаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: