Читай.net     
♦ Высокие технологии

Нестандартно, ново і дорого

Нестандартно, ново і дорого

У Берліні зовсім недавно пройшла виставка споживчої електроніки, побутової техніки, на якій великі виробники представили новий вид дисплеїв. Вони вигнуті, тонкі, але досить дорогі. IT- експерти з Саарбрюккена вирішили перевершити інновацію і створили дисплей, більш прийнятний за ціною. Назвали дітище Flexpad, і винахід це дозволяє перетворювати звичайний паперовий лист у гнучкий дисплей. На сьогоднішній день цей винахід може використовуватися в лікуванні людей, оскільки дозволить докладніше розглядати результати комп'ютерної томографії. У перспективі фахівці будуть визначати, які ще технології стануть сумісними з таким гнучким і ультратонким пристроєм.
Ідея Юргена Штаймле полягає в тому, щоб більше задіяти мізки і програмування, і трохи менше безпосередніх технологій. Для створення дисплея Flexpad використовується проектор, який відтворює відео або зображення на аркуш паперу, а також датчик Kinect від Microsoft. Камера реєстрації глибини дозволяє використовувати руху паперу і рук, щоб визначити в просторі їх положення. Для запису рухів камера і проектор розміщуються на стелі, над головою користувача.
Принцип роботи Flexpad: датчик фіксує переміщення паперу і рухи користувача, при цьому знімаючи деформацію і рух паперу. При цьому запис ведеться в реальному часі і з великою точністю. Далі в роботу включаються алгоритми, розроблені фахівцями.

Опубликовано: 17.09.2013 19:04

Нестандартно, ново и дорогоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia