Читай.net     
♦ Высокие технологии

Доля Windows вирішена

Доля Windows вирішена

Експерти з Business Insider дійшли висновку, що доля Windows вирішена після того, як Microsoft придбала фінську Nokia. Можете прощатися з Windows, записати останній CD і перезавантажити свій ПК, щоб ще раз попрощатися.
Microsoft зробила заяву після угоди з Nokia, що почне робити найкращі апарати в світі без проблем, що виникають між постачальником софта і виробником смартфонів. Компанія вироблятиме «залізо» і відразу оснащувати його софтом. А раніше Nokia платила Microsoft данину за ОС - по 10 доларів з кожного телефону. І взагалі всі виробники апаратів платили компанії за ОС.
Здавна ідеєю Білла Гейтса було наступне: «залізо» і ВО повинні проводитися окремо, в різних компаніях. Він боровся за цю ідею і був правий: в епоху ПК людям було все одно, з яких запчастин складається їхній комп'ютер - аби операційна система була надійна. Та й продавати софт було прибутково. Код записав один раз і продавай копій, скільки хочеш.
На сьогодні важливість «заліза» збільшується. Важливими чинниками при покупці гаджетів стають вага девайса, зовнішній вигляд, як він лежить в руці і т.д. Apple довела, що в мобільному світі hardware приносить не меншу користь, ніж software. І тоді ми виявимо, що безкоштовна операційна система - Android від Google - вбила Windows. Виробники смартфонів виберуть ту систему, за яку не потрібно платити, і яка має в своєму розпорядженні хороші можливості до адаптації.

Опубликовано: 16.09.2013 20:56

Судьба Windows предрешенаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia