Читай.net     
♦ Высокие технологии

З ангелом можна спілкуватися

З ангелом можна спілкуватися


У Лос-Анджелесі є Каліфорнійський університет, в якому працюють співробітники, що цікавляться сновидіннями. Проведені ними досліди привели до відкриття: виявляється, з ангелом тепер можна легко зустрітися.
Сенсація розпочалася з експерименту. Для цього було відібрано 30 добровольців, які впродовж місяця намагалися зануритися в стан, що називається усвідомленим сновидінням. В ході випробування добровольці намагалися вийти із занурення і поспілкуватися з ангелом. Результати експерименту приголомшили і самих піддослідних. З 30 чоловік 24 змогли зануритися в стан і вийти з тілесної оболонки. А 15 чоловік з цих 24-х змогли навіть відтворити якусь сцену з Біблії повністю.
Приміром, в Новому Заповіті є сцена в євангелія від Матвія, де від голоду помирає пророк Ілля. Його будить ангел і насичує його водою і хлібом. Поївши, Ілля знову занурюється в сон. Це яскравий приклад усвідомленого сновидіння.
Нагадаємо, що усвідомлене сновидіння - цей такий стан, при якому людина прекрасно розуміє, що знаходиться уві сні. Він може контролювати дії уві сні і управляти сном, як сценарієм фільму. На підставі досвіду, проведеного каліфорнійськими ученими можна припустити, що більшість подій, описаних у Біблії, є продуктом усвідомленого сновидіння. Релігійні одкровення цілком могли відбуватися в моменти занурення людини в усвідомлений сон. Досить освоїти методику занурення і… Ласкаво просимо у світ ангелів!

Опубликовано: 09.01.2012 14:16

С ангелом можно общатьсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia