Читай.net     
♦ Высокие технологии

Економічний малюк

Економічний малюк

У Британії відбувся эко-марафон RAC Future Challenge, переможцем якого став компактний електрокар Murray T.27. Цей автомобіль є результатом розробки компанією Гордона Мюрея.
Машина стала переможцем за підсумками усього змагання, а також в класі прототипів. Йому присвоїли титул "найекономічніший маленький автомобіль". А приз глядацьких симпатій отримав електричний спорткупе Delta E4, який вже брав участь минулого року в подібних змаганнях.
Умови участі в эко-марафонi RAC Future Car Challenge прості і доступні. Якщо у вас є економічний автомобіль з водневими силовими, електричними або гібридними установками, а також із звичайним двигуном внутрішнього згорання, при рівні викиду СО2 в 110 гр. на км, то можете пробувати свої сили. По ходу змагань автомобілі повинні проїхати 96 км доріг загального користування від міста Брайтон до Лондона.
Цього року марафон прийняв 65 автомобілів. Серед них були Tesla Roadster, Nissan Leaf, седан Peugeot 508 e - HDI і інші. Правила змагання свідчили, що авто з водневими і електричними установками оснащуються системами, фіксувальними дані про стиль водіння і витратах енергії, а гібриди - додатковою апаратурою, що записує рівень викидів вуглекислого газу.

Підсумок змагань : витрата енергії за шлях, виконаний Murray T.27, еквівалентний 0,81 літру палива на 100 км пробігу і 37 гр. СО2 на 1 км шляху.
Опубликовано: 08.11.2011 20:16

Экономичный малышВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia