Читай.net     
♦ Высокие технологии

Справжня масонська змова

Справжня масонська змова

У липні минулого року Instagram запустив новий алгоритм відображення фотографій – відтепер першими в стрічці відображаються найновіші фото і відео, а ті, що являють для користувача «найбільший інтерес» (з точки зору комп’ютерних алгоритмів), передає Корупція Маркет

Як зазначається в довідковому центрі Instagram, порядок відображення постів у стрічці «залежить від таких факторів, як своєчасність публікації і ваші взаємодії з її автором. За останні місяці ми переконалися, що ця функція допомагає людям бачити більше фото і відео, які їм подобаються».

Такі нововведення викликали хвилю обурення: люди не бачили, що хотіли, а кількість «лайків» та коментарів під публікаціями почало зменшуватися. Особливо гостро це схвилювало блогерів і лідерів думок, для яких Instagram – основне джерело доходу.

Заради того, щоб залишатися в топі, вони об’єдналися в «групи за інтересами» і просувають пости один одного. Тепер власники акаунтів з багатотисячною аудиторією з завидною регулярністю обмінюються лайками та коментарями. Це особливо легко простежити, якщо ви підписані хоча б на двох-трьох блогерів однієї категорії: beauty-оглядачів, майстрів предметних композицій або зірок streetstyle.

Ситуація нагадує сюжет нещодавно вийшла серії серіалу «Чорне дзеркало», де люди одержимі бажанням отримати гарні оцінки від оточуючих. Пам’ятайте, експерт по лайкам радить героїні заручитися підтримкою персон з рейтингом в 5 зірок і тоді вона стане популярною набагато швидше?

Користувачі Instagram вважаю, що якщо їх фото оцінить або прокоментує аккаунт з великою кількістю передплатників, шанс потрапити в стрічку інших користувачів збільшитися. Важливо також, щоб лайки з’явилися в перші хвилини після публікації, а коментар був більше трьох слів і складався не тільки з смайлів.
 

Опубликовано: 24.03.2017 22:10Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia