Читай.net     
♦ Высокие технологии

10 правил успіху найстарішого мільярдера

10 правил успіху найстарішого мільярдера

У понеділок, 20 березня, пішов з життя найстаріший у світі мільярдер Девід Рокфеллер. Рокфеллер помер у віці 101 року, не доживши до свого 102-річчя всього два з половиною місяці. За словами прес-секретаря, він помер уві сні в своєму родовому маєтку в Покантіко-Хіллз в штаті Нью-Йорк.

Девід Рокфеллер – внук Джона Девісон Рокфеллера, першого в історії доларового мільярдера, який заснував нафтову компанію Standard Oil.

Рокфеллер народився в Нью-Йорку в 1915 році. У 1936 році закінчив Гарвардський університет. У 1940 році захистив ступінь доктора економіки в Чиказькому університеті. У травні 1942-го вступив рядовим на військову службу, через три роки отримав звання капітана. У роки війни він перебував у Північній Африці і Франції, працюючи на військову розвідку. У 1946 році почалася його довга кар’єра в Chase Manhattan Bank, президентом якого він став 1 січня 1961-го. Цей пост він займав протягом 20 років, але в 1981 році Рокфеллер був змушений у відставку в зв’язку з досягненням гранично допустимого статутом банку віку для даної посади.

В опублікованому раніше рейтингу мільярдерів Forbes Рокфеллер зайняв 581 місце зі статком 3,3 млрд доларів. За даними Forbes, він був найстарішим мільярдером в світі.

Представник легендарної династії підприємців досяг небувалих висот завдяки своїм особистим якостям і ділову хватку.

10 правил Рокфеллера про життя і бізнес були сформульовані ним самим в різних інтерв’ю, а також в автобіографічній книзі «Мемуари».

1. Не переставайте працювати

«Для успіху в бізнесі потрібні навчання, дисципліна і наполеглива робота. Але якщо це вас не лякає, можливості сьогодні набагато більше, ніж будь-коли».

2. Не бійтеся вести бізнес з друзями

«Я глибоко переконаний, що найбільш успішні ділові зв’язки ґрунтуються на довірі, взаєморозумінні та відданості – тих же якостях, без яких неможлива близька дружба».

3. Живіть за коштами

«Доступні кредити легко призводять як до масштабної спекуляції, так і до надмірного розширення».

4. Розлучення і політика можуть дорого обійтися

«Одного разу адвокат нашої сім’ї сказав: «Дві найдорожчі речі, які може дозволити собі Рокфеллер, – піти в політику або розлучитися».

5. Не бійтеся бути жорстким

«Дід і його партнери жорстко вели справи, але такою була світ бізнесу того часу. 6. Не переживайте через критику Тому, хто хоч трохи виділяється з натовпу, потрібно бути товстошкірим».

7. Не сидіть в офісі

«Я відвідав клієнтів банку в 42 з 50 штатів… з’їв приблизно 10 000 ділових обідів (а якщо вважати нью-йоркські, і того більше) і взяв участь в тисячах зустрічей з користувачами нашого сервісу і партнерами».

8. Подорожуйте

«Я налітав понад 5 млн миль (що дорівнює 200 навколосвітніх подорожам) … За 35 років моєї роботи в «Чейз» я побував в 103 країнах, в тому числі 41 разів – у Франції, 37 – в Англії… і тричі – в тривалих поїздках по країнах Африки на південь від Сахари».

9. Заведіть хобі

«Ще дитиною, пройшовши курс природознавства, я закохався в жуків. Куди б я не поїхав, банки завжди в кишені. Колекціонувати жуків нескладно – у них міцний панцир».

10. Будьте корисні суспільству

«Радість підприємництва – в створенні чогось постійного, довготривалого і того, що володіє цінністю для оточуючих».
 

Опубликовано: 22.03.2017 22:18Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia