Читай.net     
♦ Высокие технологии

ТЕРМІНОВО! В Україні заборонили дуже популярні ліки від болю, якими користувався кожен.

ТЕРМІНОВО! В Україні заборонили дуже популярні ліки від болю, якими користувався кожен.

В Україні заборонили популярні таблетки від головного болю - «Темпалгін».

Про це повідомляє прес-центр Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, передає Корупція. інфо

Нагадаємо, що дані табліткі застосовуються для зняття больового синдрому при головному болю, мігрені, зубному болю, невралгії, міалгії, артралгії, ниркових, печінкових, кишкових кольках, після хірургічних і діагностичних втручань, а також при підвищенні температури тіла при застудних та інших інфекційно запальних захворюваннях.

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела заборону на продаж, зберігання і реалізацію препарату «Темпалгін» (таблетки, вкриті оболонкою №20 (10х2) серії 4420911 виробництва АТ «Софарма», Болгарія).

Заборона введена у зв’язку з тим, що цей препарат був виявлений під час обшуків на безліцензійних складах, тобто, може бути підробленим.

У зв’язку з цим Держслужба своїм розпорядженням зобов’язала всі суб’єкти держвласності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування цього препарату негайно перевірити наявність заборонених форм препарату і зняти їх з обороту для подальшої утилізації або знищення.

Джерело http://24news.org.ua/   
 

Опубликовано: 20.02.2017 20:35Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: