Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Московська ворожка заряджає відеокарти на Майнінг біткоіни

Московська ворожка заряджає відеокарти на Майнінг біткоіни
Завдяки силам, технікам і методикам, якими досконало володіє московська ясновидиця, сертифікований цілитель і парапсихолог Елена Гамаюн + 7 905 952-40-20, можна зарядити відеокарти на Майнінг. Двері Елени розкриті для тих, хто вірить в допомогу потойбічних сил і бажає заручитися підтримкою оберегів і енергетично заряджених талісманів.

Інвесторам, мета яких отримати максимальний заробіток на біткоіни, дуже потрібна допомога вищих сил і підтримка, щоб виділитися з тисяч людей, які розраховують на запаморочливі гроші, які можна заробити в мережі інтернет.Бесспорно, в фінансових питаннях завжди хочеться бути впевненим в позитивному результаті і значних грошових надбавку, тому кожен підшукує для себе, так званих помічників - фактичних або духовних. Для кого-то це фінансові консультанти, друзі і близькі, а для кого-то, це ворожки, парапсихологи або ясновидці.

Однією з початківців майнерш біткоіни Вікторії Марченко, солістці групи Віра Нації вдалося придбати з рук на Царицино відео карту від Пентіум 486. Для того, щоб покупка принесла максимально вигідні результати, дівчина вирушила до ворожки для зарядки «потрібної» енергетикою.

Після вивчення принесеного предмета, Елен Гамаюн був винесений вердикт про приналежність даного виду відеокарти для Майнінг зовсім для інших цілей, який кілька засмутив його володарку. Виявилося, що карта не є підходящою для виробництва біткоіни. У той же час, ясновидиця зазначила, що покупка зроблена не дарма, розповівши, що карту можна кілька перепрофілювати і зробити корисною для фінансового благополуччя її власниці. Вікторії Марченко було запропоновано проведення спеціального обряду, який дозволить зарядити відеокарту і наділити її властивостями амулета.

Для того щоб це працювало, і грошові потоки були завжди відкритими і невичерпними для своєї власниці, карта повинна завжди бути в тісному контакті зі шкірою. Йдеться про те, що, незважаючи на великі розміри, карта надалі повинна використовуватися в якості кулона, який необхідно завжди носити на грудях. Сам обряд не займає багато часу і зусиль. Ясновидиця налаштовується на енергетику свого замовника і впливає на карту звуковими вібраціями, які витягує завдяки голосу і спеціальним допоміжним елементам: чаші, яка призначена для таких ритуалів.
Опубликовано: 25.07.2017 22:27

Московская гадалка заряжает видеокарты на майнинг биткоиновВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: