Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Ведмеді люблять попліткувати

Ведмеді люблять попліткувати
В одному з американських штатів, поліцейський не злякався, зіткнувшись з ведмедем на трасі, а зупинився з ним попліткувати про життя. Як правило, при зустрічі людини з таким лютим хижаком в дикій природі нічим хорошим не закінчуються, але людині у формі, по всій видимості страх був невідомий, і він чітко усвідомлював, що робить. Так, рядовий поліцейський Ремінгтон з Флориди прославився в міжнародній глобальній мережі Інтернет після того, як не побоявся вступити в діалог з «господарем» лісу, знімаючи цю унікальну зустріч на відео свого смартфона.

Однак не всі розділили з ним позитивний настрій: місцевим лісничим така витівка правоохоронця здалася не чим іншим, як безрозсудним вчинком, адже поліцейському дуже пощастило залишитися цілим і неушкодженим після такого знайомства. Чорний ведмідь, який може зустрітися в американському лісі, зовсім не є милим і пухнастим прототипом дитячих казок - це справжня машина-вбивця з величезними кігтями, одним ударом яких він може запросто розірвати людини.

Як би там не було, оскільки ситуація завершилася на мажорній ноті, можна дізнатися подробиці. Спілкування відбувалося в такий спосіб: поліцейський їхав на виклик, але на трасі йому дорогу перегородив ведмідь. Тварина підійшло до патрульного автомобіля і засунув морду в опущене вікно. Ведмідь понюхав, озирнувся, розвернувся і зник серед дерев. Представник влади, який сидів за кермом, не розгубився, а одразу ж включив камеру на телефоні, а після виклав відео незвичайного пригоди в мережу.

Опубликовано: 23.06.2017 17:59

Медведи любят посплетничатьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: