Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Російські соціальні мережі в Україні - табу

Російські соціальні мережі в Україні - табу
На цьому тижні українські користувачі вибухнули шквалом обурення і гнівних коментарів з приводу заборони влади користуватися соціальними мережами, які мають російське коріння. Йдеться про що з'явилися даних про те, що президентом України Петром Порошенко підписаний указ про блокування доступу до популярних на пострадянському просторі російським соціальним мережам, таким як «ВКонтакте» і «Однокласники».

Цей крок зроблений в рамках списку санкцій, у відповідь на агресію Кремля по відношенню до України. Більш того, в якості санкцій вирішено на державному рівні заблокувати вхід на всі сервіси пошукача «Яндекс». У відкритому доступі той буде позбавлений виключно основна сторінка згаданої пошукової системи. Популярні соціальні мережі включені до складу Mail.RuGroup, яка є в складі списку санкцій. Обурення викликано тим, що у багатьох українців робота пов'язана саме з цими віртуальними ресурсами, а також в «ВК і« Однокласниках »міститься великі бази даних колег, друзів, партнерів, замовників і близьких.

Підпис Глави держави на цьому документі - це перший крок на шляху до бойкоту країни-агресора. Надалі справу за вітчизняними провайдерами, які незабаром розпочнуть блокування інтернет-сторінок популярних антивірусних організацій, таких як «Лабораторія Касперського», DrWeb.

Можливо, з глобальної точки зору це рішення має сенс, але українські користувачі вважають, що уряд в першу чергу повинно припинити торговельні та економічні відносини з РФ, а після займатися закриттям доступу до соціальних мереж.


Опубликовано: 18.05.2017 22:04

Российские социальные сети в Украине – табуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: