Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Сучасні контракти

Сучасні контракти
У сучасному світі складно уявити собі операцію без укладання контракту. Пройшли ті часи, коли слово відігравало вагому роль, тому зараз всі прагнуть отримати підтвердження на папері. Якщо ви навіть нічого не купуєте і не продаєте, то складно вас уберегти від спокуси укласти шлюбний контракт. Тут можуть бути дійсно найсмішніші випадки. Хоча про це трохи пізніше.
В Іспанії, наприклад, свого часу журналістам пропонували оплату за кожну цікаву і грамотно написану новину. З ними укладали подібні контракти, яким люди повинні були слідувати, причому отримували достатньо пристойно. Досить часто контракт стає насмішкою над якоюсь ситуацією. Жартома можна скласти договір між дружиною і чоловіком, а можна укласти реальний шлюбний контракт. Це досить поширене явище, якщо хтось із подружжя має статки і прагне їх зберегти.
Державні контракти завжди займали особливу нішу, адже їх необхідно виконувати, причому змінити умови досить складно. Особливо, якщо мова йде про тендерні договорах. Виконання державного контракту іноді вимагає кредитування. У цьому випадку необхідно звернутися до професіоналів і отримати якісну консультацію. Кредит дозволяє компаніям взяти участь у вигідному для неї тендері, а це в свою чергу дасть поштовх для подальшого розвитку. Серед таких контрактів напевно знайдуться унікальні і смішні, але які також довелося виконувати.
Особливу увагу завжди заслуговують трудові контракти. Тут зустрічається маса цікавих історій, де неправильно вказувалася посада, обов'язки або існував вічний пункт: виконувати інші доручення керівництва. Якщо вас не звільняють з роботи, то можна завести нову трудову книжку, і спокійно собі перейти на нову роботу. Вихід завжди є.
Юристи завжди допоможуть вам укласти контракт якісно і отримати з нього максимум ефективності. Саме вони можуть будь-який закон повернути в потрібну сторону, тому їм і довіряють розробку контрактів. Керівник ставить завдання, а юрист їх реалізує. Професіонал знайде вихід практично з будь-якої ситуації, просто не завжди вдається реалізувати задумане в повному обсязі.
Варто все сприймати через призму гумору, оскільки контракти - документи досить сухі, і не створені для того, щоб доступно щось пояснювати. Їх завдання - регулювати взаємовідносини, а часом і фіксувати операцію між людьми про дивовижні послуги та побажання.
Опубликовано: 13.06.2013 22:02

Современные контрактыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: