Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Повноцінний еротик фільм від Павлесы

Повноцінний еротик фільм від Павлесы

Режисера відеокліпу «Привіт, Америка» Павлесу з Київського національного університету культури і мистецтв виключати не стануть, але як курсову роботу кліп не зарахували.
Кнукім Олександр Балабан, заступник директора Інституту кіно і телебачення сказав: «Він здав сесію в квітні, подавши дві курсові роботи рекламний ролик шин і «Америку». Зарахований, звичайно ж, був тільки ролик шин».
Сам Павлеса (якому зараз 30 років) вимкнув телефон і з пресою не спілкується.
Юрій Шибунчак, вказаний в титрах кліпу як звукорежисер пояснив: «У нього грошей немає, живе десь під Львовом, людина «сама в собі».
Згідно його словами, Назарій вірить, що зняв «супер-пупер» кліп, він вважає, що «такого в Україні ще не було».
Павлеса пообіцяв зайнятися роботою на повнометражним еротичним фільмом з бюджетом в 60 тисяч гривень, взявши в роботу тільки українських акторів. В інтернеті є два оголошення з номером телефону. Одне з них опубліковано в січні і підписаний ім'ям Саймон. В оголошенні сказано «27 років, любов за викликом. Місто Львів. Вікові категорії - 18-55 років».
У другому оголошенні сказано, що потрібні «пишногруді, від шостого розміру» жінки від 21 до 30 років, які вільно володіють українською - «для зйомок в головній ролі в українському художньому фільмі». Оплата - 7 тисяч гривень за 8-9 днів зйомок у Львові.

Опубликовано: 30.05.2013 12:55

Полноценный эротик фильм от ПавлесыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: