Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Зароби на чому завгодно

Зароби на чому завгодно
Нікому в голову не приходило ніколи заробляти на дружбі до сьогоднішнього часу, коли багато моральні цінності перетворюються на об'єкт для заробітку. Ідея створення сайту, на якому можна дружити за гроші, прийшла в голову Скотту Розенбаумові. На якомусь сайті потрібно завести аккаунт, запропонувати свої послуги одного за певну плату і чекати охочих. І все. Можна заробити до 50 доларів на годину, особливо якщо в вас потребують для походу в кіно, подражнити колишнього (-ю), повечеряти в ресторані і т.п. Варіант безпрограшний.
Швейцарському підприємцю прийшла ідея оформляти передплату на шкарпетки. Хто лінується ходити по магазинах, тому на будинок надсилають за рік 9 пар шкарпеток. Тобто не треба відвідувати навіть віртуальні магазини або JCPenney, а одного разу підписатися на сервіс. Крім шкарпеток у цього підприємця додалася ще підписка на нижню білизну.
Хочете відчути себе зіркою, розіграти друга або порадувати подругу? Найміть власного папараці, який буде слідувати за об'єктом весь день. Є такий сайт, на якому наймання папараці здійснюється швидко, недорого і надійно.
Два американських студента придумали, як оплатити власне навчання в інституті. На своїх обличчях вони малюють рекламу, потім фотографуються в найнесподіваніших варіантах, зі смішними пиками або на оригінальному тлі. Перша реклама принесла хлопцям прибутку в 1 євро, але наступні 10 днів - 3,5 тисяч. З тих пір вони ні дня без роботи.
На сервісі "Студент удачі" всім бажаючим пропонується продавати свої знання тим, у кого виникають у навчанні складності. Обираєте питання, в якому відчуваєте себе асом, відповідаєте на нього докладно і грамотно, а на сайті виставляється лише 20 відсотків відповіді. Щоб зацікавити студента, який згодом вирішить: викуповувати ваші знання чи ні.
Метелики можуть принести мільйонний дохід, що вдалося довести іспанцеві Муницю. На спір у 100 доларів США друг Муниці стверджував, що від метеликів немає ніякого пуття, а вже прибули тим більше. З тих пір у Муниці мільйонний бізнес, свої філії з продажу живих метеликів.
Торгувати зірками можна, якщо вчасно оформити свій бізнес як Міжнародний регістр зірок. За пристойні гроші можна прикупити зірочку, зареєструвати на ім'я покупці і відповідно отримати сертифікат, а також зоряну карту з покажчиком вашої зірки на ній. Послугами подібного роду користується еліта, зірки шоу-бізнесу і просто люди з товстим гаманцем, яких важко здивувати подарунками.
Опубликовано: 20.05.2013 20:47

Заработай на чем угодноВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: