Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Оригінальні послуги

Оригінальні послуги

Люди платять гроші за те, щоб їх били по обличчю, коли вони відволікається від роботи. Маніш Мережі - один з таких. Він постійно відволікається від праці і серфить по Інтернету. Від цього страждає продуктивність роботи. Але він відшукав нестандартне рішення проблеми: через веб-дошку оголошень, він найняв працівника, який дає ляпаса кожен раз, коли Маніш відволікається прямих обов'язків. Експеримент довів, що продуктивність праці збільшилася 38 відсотків до 98 відсотків.
Величезна японських чоловіків відвідують салони чищення вух. В Японії чистка вух пов'язана зі спогадами дитинства. Багато готові платити за те, щоб нагадати безтурботні дитячі дні. Тому сьогодні в Японії дуже популярні салони чищення вух.
Оголені покоївки будуть робити прибирання за 100 доларів на годину. У Техасі, місто Лаббок, можна звернутися в службу під назвою «Покоївка Твоєї Фантазії». Потрібно віддати 100 доларів на годину для того, щоб Меліса Боррет прибралась у вас вдома топлес або в нижній білизні. За 150 доларів в годину у вас наведуть порядок 2 напівоголені красуні.

Опубликовано: 01.05.2013 12:29

Оригинальные услугиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: