Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Поздоровлення колезі з днем ​​народження

Поздоровлення колезі з днем ​​народження

Колега - це та людина, з яким ви проводите щодня велику кількість часу. Але серед сірих буднів зустрічаються і свята такі, як день народження. А тому неждано-негадано доводиться готувати привітання з днем ​​народження колезі і дарувати подарунки. У це прекрасне свято можна організувати дивне оригінальне привітання. Розглянемо кілька варіантів оформлення дня народження колеги.

    
Вранці, з перших хвилин робочого часу колегу можна приємно здивувати. Наприклад, замовити на радіо пісню з привітаннями, барвисто оформити його кабінет кулями або квітами (якщо це дівчина), на моніторі його комп'ютера заздалегідь залишити барвисту вітальну заставку, поставити йому на стіл подарунок, листівку або вітального листа від усього колективу і так далі.

    
Якщо компанія, в якій ви працюєте, має особистий сайт, це просто чудово. Викладіть на сайт компанії фотографію колеги з теплим вітальним текстом або зробіть добірку відео по даному випадку. Напевно, це побачать клієнти або випадкові гості сайту вашої організації і приєднаються до привітань. Винуватцеві торжества буде дуже приємно від отриманого уваги.

    
Якщо у вашого співробітника присутнє почуття гумору, то його можна розіграти. Протягом усього робочого дня робити вигляд, що всі співробітники забули про його свято, а наприкінці роботи зібратися і весело привітати з днем ​​народження колегу. Або під будь-яким приводом заманити його в кафе або ресторан, де всіх буде чекати святковий стіл.

    
Також, пам'ятним моментом для іменинника буде, якщо його привітає сам начальник. Бажано, щоб привітання були у віршованій формі або коротенький гумористичний випадок про співробітника, який стався під час трудової діяльності. Таким чином, ви даєте розуму зрозуміти, що він не пусте місце в колективі. Буде незабутньо приємно.

    
В якості подарунка можна замовити іменну кухоль із зображенням на ній смішний фотографії вашого колеги або всього колективу. Якщо ваш співробітник шанувальник якої знаменитості, то купіть йому статуетку кумира. Подаруйте йому футболку з оригінальним написом або його портрет. Такі творчі привітання не залишаться не поміченими, ваш колега їх обов'язково оцінить. Буде краще, якщо привітання з днем ​​народження колезі жінці піднесуть чоловіки. При оформленні такого виду свята у вас і у ваших співробітників залишиться безліч вражень і яскравих емоцій.

Опубликовано: 17.04.2013 10:49

Поздравления коллеге с днем рожденияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: