Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Давайте пограємо в викрадення

Давайте пограємо в викрадення

Поліцейським Сочі підкинули неправдиву інформацію 2 місцеві школярки. В правоохоронні органи прийшла інформація про викрадення дівчаток 12 і 13 років, вони поверталися додому після навчання в ліцеї. Повідомлялося, що викрадачі на авто чекали дівчаток біля школи номер двадцять три на вулиці Пирогова. "Викрадених" вдалося дуже швидко виявити: пошукова група, яка складалася з поліцейських і адміністрації міста, знайшла пропажу на вулиці Воровського. В даний момент встановлюються обставини події. Так говорить місцева поліція. Слідче управління СК РФ по Краснодарському краю також повідомляло про зникнення дівчаток. Там за фактом почали дослідчу перевірку. В органах повідомляли про дівчаток 10 і 12 років. Згідно з даними управління, 1 жовтня одна з них відправила СМС подрузі про те, що їх викрали. Дівчинка, яка отримала СМС, поставила до відома вчительку, та повідомила батькам викрадених і в поліцію. Потім почалися пошуки.
У Слідчому управлінні кажуть - працівники поліції побачили дітей на вулиці Новогонской. Поліцейські гукнули дівчаток, але подруги зникли.
Слідче управління пояснив: "Згодом дівчаток виявили на одній з вулиць Сочі, після чого доставили до слідчого".
Самі школярки зізналися, вони інсценували викрадення. Надивилися фільм "Закрита школа" і, вирішили повторити сюжет однієї з серій. Родичам повідомили, що дівчатка знайшлися. 

Опубликовано: 24.11.2012 00:20

Давайте поиграем в похищениеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: