Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Дивовижні лоти

Дивовижні лоти

У червні 2008 року був проданий через аукціон неповний стакан води за 455 доларів. Цінності цієї води дуже специфічна. Продавець стверджував - ця вода зі склянки, який був залишений Елвісом Преслі на концерті Північної Кароліни в 1977 році. Стакан побачив Вейд Джонс, якому було 13 років, охоронець подарував хлопчику склянку, так стверджує Джонс, як сувенір. Хлопчик поклав стакан в морозильник до 1985 року, потім перелив у герметичну ємність. Через 10 років цей ємність з водою продана за майже 500 доларів, більше того, сам стакан Джонс планує продати окремо за окрему суму.
Аукціоні Крісті може похвалитися тим, що на ньому були продані рукавички-ножиці, які належать герою по імені "Едвард-руки-ножиці" з однойменного фільму. Очевидно, існують фанати даного кінотвору і кіногероя, тому що за пару металоконструкцій з елементами гуми, латексу і шкіри, було запропоновано 16 тисяч доларів, це в 3 рази більше, ніж розраховував виручити виготовлювач Стен Вінсон.
Унітаз Джона Леннона - вельми незвичайна пропозиція, його оцінять просунуті фанати зірки. У числі інших предметів, виставлених на аукціон інституту мистецтв Ліверпуля, унітаз, який стояв в туалеті будинку (Беркшир), там Леннон жив з 1969 до 1972 року. Коли Джон вирішив зробити ремонт, то запропонував майстру, який займався сантехнікою, залишити собі фарфоровий унітаз і використовувати його в якості діжки для дерева або квітів. Джон Ханкока (майстер) тримав "подарунок" у сараї, після смерті Леннона унітаз потрапив на аукціон. Улаштовувачі планували виручити до 1000 фунтів стерлінгів за нього.
Штучні зуби політика продані на аукціоні за 23 тисячі доларів. Черчілль завжди відрізнявся переконливістю, частково числі завдяки наборам протезів, які коректували вимова. Черчілль сильно шепелявив від природи і невиразно розмовляв. Не дивно, що прем'єр-міністр переживав за протез, з цієї причини було виготовлено кілька копій, вони зберігалися у особистого секретаря міністра. Один з протезів був виставлений на аукціон сином дантиста-творця - Дерека Кадліппа.

Опубликовано: 30.10.2012 02:08

Удивительные лотыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: