Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Стало відомо, чого чекати від пенсійної реформи в Україні

Стало відомо, чого чекати від пенсійної реформи в Україні

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко запевнив, що урядовий варіант пенсійної реформи буде представлений на широке громадське обговорення. Про це повідомляє прес-служба уряду.
 
«Як тільки уряд буде остаточний варіант пенсійної реформи, ми його публічно представимо. І цей документ має пройти широке обговорення і з експертним середовищем, і з народними депутатами, і суспільство має знати, що його чекає у майбутньому», – сказав Розенко.

Розенко також підкреслив, що основне завдання пенсійної реформи – забезпечити справедливість у пенсійному забезпеченні.

«Перед нами не стоїть завдання щось обрізати або скоротити. Перед нами стоїть завдання зробити пенсійну систему справедливою для кожного українця. І пенсійну реформу ми будемо проводити не для МВФ, а для українців», – запевнив він.

«Коли ми щось робимо, ми несемо за це відповідальність і повинні бути впевнені, що ця реформа піде на користь людям. Уряд буде діяти відкрито, прозоро і в діалозі з суспільством», – зазначив Розенко, зазначивши, що остаточне рішення про проведення пенсійної реформи приймати Верховна Рада України.

АУДИТ. Крім того, за словами Розенка, результати аудитів Пенсійного фонду (ПФ) України вже показали відсутність подвійних виплат і виплат пенсій «мертвим душам».

«За два останні роки були проведенні два аудиту ПФ. Перший – нашою командою самостійно в 2015 році, другий – Міністерством фінансів у 2016 році. Аудит Мінфіну підтвердив, що жодних зловживань у Пенсійному фонді немає. Немає ніяких подвійних або потрійних виплат, немає виплат «мертвим душам», немає ніяких мільярдів переплат», – сказав Розенко.

Він запевнив, що ревізія Пенсійного фонду здійснено в повному обсязі. «Система ПФ на сьогодні очищена», – підкреслив віце-прем’єр і нагадав, що вже налагоджена система обміну інформацією з Мін’юстом і відділами реєстрації актів цивільного стану. І інформація про смерть людини відразу потрапляє в органи Пенсійного фонду.

«Зараз у нас є всі реєстри застрахованих осіб, є всі реєстри пенсіонерів , – зазначив Розенко.

Нагадаємо, зараз Україна перебуває на завершальній стадії формування Меморандуму про подальшу співпрацю з МВФ, повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він також запевнив, що Фонд не вимагає підвищення пенсійного віку.

Раніше ЗМІ повідомили, що Кабмін України запропонував МВФ альтернативний варіант пенсійної реформи, який не передбачає зростання пенсійного віку. Однак Павло Розенко вже зазначав, що такого проекту реформи ще не існує.
 

Опубликовано: 23.02.2017 20:53Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia