Читай.net     
♦ Экономика

Папа Римський прийняв участь у відновленні Донбасу

Папа Римський прийняв участь у відновленні Донбасу
Стало відомо, що комітетом Папи Римського Франциска виділено півмільйона євро, для потреб, спрямованих на процеси відновлення Донбасу, зруйнованого російськими окупантами. Також, кошти будуть розподілені на соціальну защітувинужденних переселенців. Згідно з інформацією, отриманою від голови відділу соціальних проектів Асоціації "Еммануїл", яка є одержувачем цього гранту, Галини Кучер, фінансова підтримка отримана не «раптом».

Такому результату передують шість місяців добре скоординованих плідних робіт і численних переговорів. З величезної кількості підготовлених і спрямованих пропозицій і запитів, отримали позитивну відповідь. Папа Римський Франциск розпорядився перерахувати на ім'я Фонду зібрану Ватиканом суму в розмірі 499 тис. 495 євро, щоб вона була спрямована на відновлення Донецької і Луганської областей.

Йдеться про надання медичної підтримки для внутрішньо переселених осіб, про фінансування дитячих таборів, які знаходяться в зоні АТО, про ремонтні роботи опалювальних систем дитячих садків і шкіл, а також буде проведена заміна газових котлів на установки, експлуатація яких проводиться на твердому паливі. Наприклад, жителі Мар'їнки і Красногоровки протягом трьох років не можуть скористатися газопостачанням.

Згідно з урядовими підрахунками, на сьогоднішній день, для того, щоб відновити зруйновану інфраструктуру Донбаського регіону, об'єкти житлового сектора і підприємства, необхідно не менше 15 млрд доларів.

Опубликовано: 26.07.2017 15:54

Папа Римский принял участие в восстановлении ДонбассаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia