Читай.net     
♦ Экономика

Через місяць Україна зможе вільно торгувати з Канадою

Через місяць Україна зможе вільно торгувати з Канадою
Україна і Канада підписали Угоду про зону вільної торгівлі, яка набирає юридичну силу вже через місяць, 1 серпня поточного року. Як повідомляє Посол України в Канаді Андрій Шевченко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, це своєрідний приємний подарунок Україні до Дня головного документа країни, який країна відзначала 28 червня. Саме в день державного свята України була направлена ​​урядова нота про те, що всі внутрішні процедури, необхідні для того, щоб Угода офіційно запрацювало, підійшли до фінальної межі.

Посол зазначає, що для України ця новина означає завершення підготовчого процесу та початок нового етапу в економічному секторі держави. По суті, цей момент можна вважати історичним, оскільки це підсумок колосального пласта робіт українських фахівців дипломатичного корпусу, а також, представників вітчизняного політикуму.

Зона вільної торгівлі з іншою державою, особливо з таким розвиненим, як Канада, означає для громадян і підприємств України нові вигідні контракти, робочі місця та інвестиції. Також, Угода передбачає скасування 98% тарифів на вітчизняні товари для України, і нові можливості для виробників, оскільки Канада є активним імпортером для України з обсягом товарів на суму в середньому 420 млрд доларів на рік.

Що стосується вигідних умов для Канади, то для українських партнерів Угодою передбачається скасування 72% тарифів, а також до 2024 року зростання експортних операцій без мит до 98%.

Опубликовано: 03.07.2017 22:36

Через месяц Украина сможет свободно торговать с КанадойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia