Читай.net     
♦ Экономика

«Ощадбанк» може бути приватизований в межах п'яти років

«Ощадбанк» може бути приватизований в межах п'яти років
Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація про те, що зовсім скоро може з'явитися офіційна інформація про приватизацію одного з найбільших банків України «Ощадбанку». Наскільки обгрунтовані чутки про приватизацію «Ощадбанку» в ефірі «Громадського радіо» розповів президент Київської школи економіки, доцент економіки в Пітсбурзькому університеті, член наглядової ради Нацбанку Тимофій Милованов.

За його словами, насправді ще немає достовірної інформації про можливу приватизацію «Ощадбанку», але розмови дійсно є. «Ніхто не знав, коли саме« ПриватБанк »буде приватизований, так може статися і з« Ощадбанком ». Таке рішення можуть прийняти багато людей. У нас є Комітет фінансової стабільності, рада НБУ, Кабмін, РНБО, президент. Всі ці люди впливають на стратегію банківського сектора. Принципово, що частка нашого держсектора досягає 60 +%. «Ощадбанк», «Укрексімбанк» і «Приватбанк» разом дуже сильні - більше 50% фінансової системи. Їх потрібно продати. Хто цих монстрів купить і на яких умовах я не знаю », - зазначив експерт.

У той же час він зазначив, що можна легко сказати, що буде приватизація, але коли, на яких умовах, що буде з боргами - немає. Тут дуже багато питань. За словами Тимофія Милованова, однозначно можна сказати, що рішення про приватизацію «Ощадбанку» - це не питання найближчих місяців, таке рішення може бути прийнято в межах п'яти років.

Опубликовано: 07.03.2017 00:05

«Ощадбанк» может быть приватизирован в пределах пяти лет

Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: