Читай.net     
♦ Экономика

Нафта скоро знеціниться

Нафта скоро знеціниться
Думку про те, що нафта і газ є вичерпаними ресурсами, і тому потреба в них, і їх вартість будуть рости з кожним роком, не виправдалась. Розвиток сучасних технологій доводять помилковість цієї ідеї, оскільки енергетика вуглеводнів зовсім скоро може залишитися у далекому минулому.
У 60-х був даний прогноз відносно можливості кризи світової економіки, оскільки ресурси можуть вичерпатися. І ці пророцтва повинні були підтвердитися саме нині.
При цьому згідно з останніми оцінками запасів нафти і газу, при нинішніх об'ємах їх споживання запасів цих природних ресурсів може вистачити на 150-380 років. Ці оцінки обгрунтовані сучасними технологіями, тому запаси вуглеводнів поступово знецінюються, оскільки вони практично перейшли в розряд невичерпних.
Світ входить в епоху великої конкуренції між різними джерелами енергії і величезної пропозиції доступної енергії. У результаті, нафтовидобуток чекає теж саме, що і бізнес на здобичі солі, яка довгий час була дуже дорогим товаром, а у сучасному світі практично знецінилася. Після того, як сталася переоцінка її світових запасів, розвитку нових технологій здобичі, з'явилися холодильники, сіль як товар різко знецінилася.
Фахівці підрахували, що найближчим часом за 5 або 8 років у світі з'явиться 28 млн електромобілів - 2,5% мирового автопарку. Після цього споживання бензину може скоротитися на 1 млн баррелів - це 2 млн баррелів нафти в добу.
До 2020 року в США споживачі отримають 200 всіляких видів електромобілів, а до 2030 року їх кількість може досягти до 1 тисячі. Проте електромобілі зараз мають пару серйозних проблем - тривала зарядка батареї і невеликий пробіг. Але завдяки суперконденсаторам ці проблеми легко вирішувані.

Опубликовано: 08.02.2017 19:49

Нефть скоро обесценитсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia