Читай.net     
♦ Экономика

Як поводитися із сміттям

Як поводитися із сміттям
У кінці минулого року Мінекології був представлений один з варіантів проекту Національної стратегії, яка торкається поводження з відходами, проект виставлений на громадське обговорення, яке повинне продовжитися близько двох місяців.
У документі охоплюється сім основних різновидів відходів. Ця стратегія грунтована на стандартах ЄС у рамках Угоди про асоціацію з ЄС. Причому розділ про тверді побутові відходи зачіпає інтереси більшої частини населення України.
Стратегія по поводженню з побутовими відходами розрахована на період до 2030 року, згідно з нею побутові відходи повинні розцінюватися як цінний ресурс, а не як проблема, що вимагає негайного рішення.
Планується звести до мінімуму накопичення побутових відходів, змінити принцип споживання і виробництва, поліпшити поводження з побутовими відходами, при вторинному використанні побутових відходів скоротити витрату природних ресурсів, а також звести до мінімуму негативний вплив побутових відходів на довкілля.
У перспективі Україні належить відмовитися від практики використання полігонів для сміття, як єдиного способу його утилізації, а розвивати сортування відходів, розділяючи їх на ті, які можна використати повторно, переробити або ж утилізувати в спеціальних приміщеннях згідно із стандартами ЄС.
Створення інфраструктури по роботі з побутовими відходами дозволить впродовж 14 років досягти намічених цілей: істотно скоротити об'єми відходів, які потрапляють на полігони, максимально зацікавити населення у зборі цінних сухих компонентів, побудувати 20 об'єктів по переробці відходів з використанням екологічних технологій, скоротити кількість полігонів із сміттям, створивши при цьому мережу сучаснихоб'єктів.

Опубликовано: 30.01.2017 22:19

Как обращаться с мусоромВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia