Читай.net     
♦ Экономика

Україна отримала багатомільйонний кредит від Всесвітнього банку

Україна отримала багатомільйонний кредит від Всесвітнього банку
На думку Всесвітнього банку, завдяки кредитним гарантіям на півмільярда доларів Україна може дозволити собі безперешкодно закуповувати газ упродовж двох років.
Україна отримала від Всесвітнього банку кредитні гарантії на солідну суму для забезпечення фінансування закупівель "Нафтогазом" імпортного природного газу. Згідно з розрахунками банку, ці гарантії цілком можуть дозволити Україні закуповувати газ упродовж двох років. Згідно з підсумками засідання ради директорів Всесвітнього банку, був випущений прес-реліз, в якому говориться про схвалення радою директорів цієї гарантії. Крім того, що нові гарантії забезпечать достатні об`єми постачання газу, вони також допоможуть поліпшити ті фінансові умови, які будуть вказані в майбутніх контрактах на закупівлю газу.
При цьому, в Міністерстві фінансів України заявляють, що згідно з підрахунками, виділеної суми буде досить для того, щобзакупити достатню кількість газу для нормального забезпечення опалювального сезону. Українські дома будуть забезпечені повністю теплому цієї зими. Після проведення необхідних процедур НАК "Нафтогаз" повинен підписати кредитний договір.
З травня 2014 року Україна отримала від Всесвітнього банку кредитів на загальну суму більше, ніж чотири мільярди доларів, які були виділені на проведення політики в області інвестиційних проектів і розвитку. У травні поточного року "Нафтогаз" повністю погасив останній транш позики на суму в 300 мільйонів доларів по поновлюваній кредитній лінії. Дія кредитної лінії продовжиться до 2018 року, тому компанія може розраховувати на ці кошти впродовж ще двох опалювальних сезонів.

Опубликовано: 19.10.2016 22:37

Украина получила многомиллионный кредит от Всемирного банкаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: