Читай.net     
♦ Экономика

Молодь залишається без роботи

Молодь залишається без роботи

Пенсійний вік підвищується, тому робочих місць для молодих фахівців стає з кожним роком все менше. Насправді для економіки країни це стає проблемою, оскільки вони змушені працювати нелегально або погоджуватися на некваліфіковану будь-яку підробіток. У гірших випадках вони відправляються в кримінальні кола. Це глобальна світова проблема, яка потребує будь-якого рішення.

На виникнення безробіття впливають дуже прості чинники. Серед них відсутність у нових фахівців необхідних навичок для виконання роботи. Для вирішення актуальних проблем теоретичних знань виявляється недостатнім. Це також вказує на недосконалість системи освіти. Роботодавці досить вимогливі до досвіду роботи, тому молоді складно отримати відповідні посади відразу. Це не означає, що не слід намагатися, але говорить про те, що потрібно бути наполегливіше в вивченні своєї спеціальності.

Глобальні кризи в світовій економіці також негативно впливають на ситуацію на ринку праці. Скорочення робочих місць підвищує конкуренцію, а в результаті - молодим фахівцям не дістаються хороші робочі місця. Як вже зазначалось, підвищення пенсійного віку також позначається на ситуації, оскільки робочі місця не встигають звільнятися фахівцями і для молоді місць не залишається.

Також роботодавці найчастіше не довіряють новачкам. Серед вакансій рідко можна знайти підходящу, гідну роботу початкового рівня. Все це призводить до зростання безробіття для молодих фахівців.

Опубликовано: 01.10.2016 23:53

Молодежь остается без работыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: