Читай.net     
♦ Экономика

Пенсійна реформа названа питанням національної безпеки

Пенсійна реформа названа питанням національної безпеки
Згідно з думкою Всесвітнього банку, завдяки реформі страхова пенсійна система буде не лише збережена, але і зміцнюватися. Під час зустрічі міністра соціальної політики Андрія Реви з представниками Всесвітнього банку, український міністр підкреслив, що пенсійна реформа є питанням національної безпеки. При цьому, Рева відмітив, що люди повинні добре розуміти її загальні правила і найбільш продуктивною буде саме та модель, яку люди сприйматимуть на ментальномурівні.
В той же час з боку представників Всесвітнього банку було відмічено, що реформа повинна не лише зберегти, але і зміцнити існуючу в Україні страхову пенсійну систему. Крім того, було сказано, що саме на даний момент Україна отримала унікальну можливість на нову формулу для страхової пенсії.
Пенсійна реформа, яка була представлена Павлом Розенко, є показником умови виділення чергового траншу МВФ.
Проте в квітні минулого року її так і не прийняли. На початку травня Розенко заявив, що Кабінет міністрів визнав пенсійну реформу одним зі своїх пріоритетів, і виразив надію на те, що вона може початися вже цього року.
При цьому, МВФ постійно піднімає питання про те, щоб підвищити пенсійний вік в Україні. Проте про це Меморандум по кредитних стосунках абсолютно нічого не говорить. За словами Павла Розенко, поповнення Пенсійного фонду можна робити і іншими шляхами, не торкаючись пенсійної системи. Це питання можна вирішити шляхом виведення з тіні зарплат, а також збільшивши кількість тих, хто платитиме єдиний соціальний внесок.

Опубликовано: 22.06.2016 23:34

Пенсионная реформа названа вопросом национальной безопасностиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: