Читай.net     
♦ Экономика

Як надійно захистити себе від економічних потрясінь

Як надійно захистити себе від економічних потрясінь
Факт про те, що за останні два роки більшість українців наблизилися до риси бідності, ні для кого не залишається новиною. Варто відмітити, що ті громадяни України, хто вважав за краще тримати свої накопичення в національній валюті, визнають, що стали за цей період набагато бідніше. Крім того, багато з них навіть і не замислювалися про те, щоб обміняти свої заощадження у валюту, яка вважається стабільнішою. Ці висновки були зроблені після опитування населення, причому вік респондентів знаходився в діапазоні від 20-ти до 70-тироків.
Так, один з опитуваних, якому виповнилося 55 років, признався що вже два роки як на пенсії, проте продовжує працювати. Місячний доход його разом з дружиною дорівнює 5 тисячам гривен. При цьому пенсію він не знімає, оскільки зароблених грошей вистачає на життя. Все, що накопичується на пенсійній картці він віддає дочці, признався наш респондент. Проте про те, щоб поміняти накопичені статки на іншу валюту, чоловік ніколи не замислювався, оскільки довіряє національній валюті, навіть попри те, що на даний момент гривна переживає не найкращічаси.
А ось 24-річна полтавчанка призналася, що їй ніяк не вдається відкласти хоч би деяку суму із зароблених грошей. Про грошові накопичення навіть і мови бути не може, признається вона. Велика частина зарплати йде на комунальні послуги. При цьому хочеться стильно одягатися і відпочити хоч би раз на тиждень. Дівчина розповіла, що там де вона працює, усе керівництво в день зарплати міняє отримані суми на долари або ж євро. Так, на думку її начальства можна узабезпечити свій бюджет від економічних потрясінь, а також зробити непогані накопичення на дорогу купівлю або відпочинок.
Ще один з учасників опитування, 38-річний житель Полтави, признався, що вже давно перестав довіряти стабільності національної валюти. Так, вісім років тому вартість одного долара не перевищувала п'яти гривен, проте він тоді вирішив не чекати, а при першій же нагоді міняти свої гривні на долари. Причому в ті часи обмін валют в Полтаві можна було здійснити у будь-який час, розповідає наш респондент. Його ж товариш вирішив піти далі і скористався гривневими кредитами в різних банках, на які відразу ж купив валюту. Почекавши момент, коли стався різкий стрибок, він обміняв долари і зміг з легкістю повернути усі борги. Так було ще вісім років тому.
Багато хто з опитуваних признався, що не мають можливості накопичувати заощадження через стрімке зростання цін і на те, що гривня стабілізується найближчим часом їм розраховувати не доводиться. Тому усі вони прийшли до загальної думки, що краще мати деяку суму в твердій валюті.
Опубликовано: 12.03.2016 09:44

Как надежно защитить себя от экономических потрясенийВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia